Za šolo v naravi

V soboto zvečer, 18.11.2017, je bil v dvorani Osnovne šole Most na Soči dobrodelni koncert za pridobitev sredstev za šolo v naravi za otroke s posebnimi potrebami Podružnične šole za izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami Osnovne šole Franceta Bevka Tolmin. Dobrodelno so nastopili  organizatorji Mešani pevski zbor Zdravko Munih z Mosta na Soči pod vodstvom ge. Mirjam Klinkon, mladi citrar Benjamin Žbogar in Skupina ljudskih pevk Korenine pri kulturnem društvu podeželskih žena Gornjega Posočja, ki jih vodi ga. Majda Luznik. Dogodek je povezovala ga. Vera Selinec.

Vsem nastopajočim in g. Cirilu Makovcu, ravnatelju Osnovne šole Most na Soči, ki je dogodek gostil v dvorani osnovne šole in skrbel za tehnično podporo, se iz srca zahvaljujem v imenu učenk, učencev, njihovih staršev in strokovnih delavk Podružnične šole za izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami.

Naj vse lučke, ki ste jih nesebično prižgali v otroških očeh, napolnijo vaša srca in ohranjajo vaše življenje zadovoljno, zdravo in srečno.

Judita Špolad, pomočnica ravnatelja Osnovne šole Franceta Bevka Tolmin