Tel: 05 380 12 00 os.tolmin@guest.arnes.si

Zaradi bližajočega se praznika žena smo se odločili, da eno srečanje s članicami društva Spominčica posvetimo mamam, babicam, učiteljicam in ljubezni.

V sredo, 7. 3. 2018, smo se zbrali v prostorih šole in možgane ogreli z razmišljanjem o tem, kaj je ljubezen, ali jo lahko izmerimo, kaj pomeni neskončna ljubezen. Po branju zgodbe smo ugotavljali, ali nas imajo mame rade tudi takrat, ko se ne vedemo najbolj primerno. Prišli smo do spoznanja, da nas imajo mame vedno neskončno rade ter da so najbolj vesele, ko se jim za neprimerna dejanja opravičimo. Poudarili smo, da moramo mamam vsak dan pokazati, kako radi jih imamo, še posebej pa 8. marca, ko praznujemo ‘dan žena’.

Odločili smo se, da bomo 8. marca zjutraj, preden skočimo iz pižam, objeli svojo mamo. Popoldan pa ne smemo pozabiti niti na naše babice.

Učiteljica Tina Zgaga