Učenci podaljšanega bivanja so se v lanskem šolskem letu udeležili 52. državnega likovnega natečaja z naslovom Likovni svet otrok, pod mentorstvom Ane Rejec. Tema je bila uporaba barvnih kontrastov na različnih področjih likovnega ustvarjanja. Učenci so v svojih delih uporabili komplementarni kontrast, s katerim so upodobili svoj sanjski traktor. Vsi so se zelo potrudili.  Nastali so čudoviti in domiselni izdelki, s katerimi so otroci dokazali, da so pravi umetniki. Komisija je ocenila razstavljene izdelke in z bronastim priznanjem nagradila kar tri učence z naše šole. Njihovi izdelki so razstavljeni v avli OŠ Karla Destovnika Kajuha. Blažev izdelek pa je bil celo objavljen v brošuri likovnega natečaja.

Bronasto priznanje so prejeli: Anže Kuštrin, Blaž Rutar in Lucija Šuligoj.

Čestitke vsem učencem za trud, še posebej pa nagrajenim.

Iskrene čestitke tudi mentorici Ani Rejec.

Za invalide