Ob tednu otroka smo na PŠ Kamno tudi letos preživeli kakšen dan malo drugače kot običajno. V začetku tedna, smo se pridružili učencem centralne šole Tolmin in si z njimi ogledali risanko: 1. in 2. razred Pripovedke iz živalskega kraljestva, 3. in 4. razred pa risanko Neverjetna zgodba o velikanski hruški. Pri glasbeni umetnosti smo se v nižjih razredih preizkusili v izdelavi svojih instrumentov in izdelali različne ropotulje ter z njimi spremljali pesmi, ki smo se jih naučili v tem šolskem letu. Sredi tedna smo na šoli gostili Mojco Miklavič Ivančič, ki je učiteljica v centralni šoli, v svojem prostem času, pa sodeluje pri TOM telefonu, zato nam je predstavila delovanje le-tega. Pri likovnem pouku smo s črtno risbo poustvarjali in nastali so čudoviti likovni izdelki. Seveda nismo pozabili na pravljične trenutke, zato nam je v četrtek knjižničarka Alenka Kragelj pripovedovala pravljico Žabji princ. Najbolj pa smo bili veseli, da je bil pouk tako organiziran, da smo se lahko ta teden več igrali in se zabavali ter se učili na drugačen, bolj zabaven način kot smo bili tega vajeni do sedaj. Seveda pa smo se veliko pogovarjali, o različnih stvareh, odnosih, pomoči potrebnih otrocih, saj je bila letošnja tema tedna otroka ODGOVOR JE POGOVOR.