Alkohol?
Starši (lahko) vplivamo!
VABILO NA INTERAKTIVNO PREDAVANJE “EFFEKT”
06. december 2018 ob 18.00
v zbornici OŠ Tolmin

 

V mesecu novembru smo skupaj z vašimi devetošolci izvedli preventivni šolski program z naslovom “Izštekani”, ki pa ga dopolnjuje še srečanje s starši, imenovano “Effekt”.

Program “Effekt” bomo izvedli v obliki krajšega interaktivnega predavanja (45 min). V ospredje bomo postavili vaše odraščajoče najstnike v povezavi s prvim eksperimentiranjem z različnimi psihoaktivnimi substancami. Srečanje bo temeljilo na pogovoru o tem, kaj lahko kot starši naredimo v smeri spodbujanja zdravih navad, na kakšne načine lahko uspešno komuniciramo z najstniki ter kako pomembno je postavljanje mej v obdobju adolescence.

Prepričani smo, da imamo starši glavno vlogo pri preprečevanju tveganj v povezavi z uporabo psihoaktivnih substanc pri naših otrocih. Na srečanju bomo odprli prostor za razgovor, v katerem boste lahko podelili mnenja, izkušnje ter na ta način podprli zdrav življenjski slog vaših otrok.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki: 040 454 181 (Nika Petelin)

Veselimo se srečanja z vami.

Nika Petelin in Marina Laharnar, strokovni delavki