Tel: 05 380 12 00 os.tolmin@guest.arnes.si

Pogovorne ure

Popoldanske pogovorne ure od 16.00 do 17:30
Predmetna in razredna stopnja
vsak 2. ponedeljek v mesecu
Oktober
8.10.2018
November
12.11.2018
December
10.12.2018
Januar
14.1.2019
Februar
11.2.2019
Marec
11.3.2019
April
8.4.2019
Maj
13.5.2019
Junij
3.6.2019

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE

PREDMETNA STOPNJA
UČITELJ DAN URA PROSTOR
BETKA KENDA sreda 12:40 – 13:15 slo – Juretič
DENISE ŠULER RUTAR petek 10:00 – 10:45 knjižnica
DOLORES BONČINA petek 10:00 – 10:45 mat – Bončina
DOLORES FON BON torek 8:00 – 8:45 slo – Fon Bon
DRAGICA MOČNIK ponedeljek 11:40 – 12:25 mat – Močnik
ERIKA ŠTURM četrtek 8:50 – 9:35 tja – Šturm
IGOR VRABL torek 10:50 – 11:35 tit
IRENA DROLE sreda 8:50 – 9:35 kem
JOŽEK ŠTUCIN ponedeljek 11:40 – 12:25 gum
LIJANA MUROVEC – NOVO torek 10:00 – 10:45 zgo
LIVIJA ŠUŠTERŠIČ petek 10:00 – 10:45 gos
LUCIJAN LAVRENČIČ ponedeljek 10:50 – 11:35 lum
MAGDA JURETIČ petek 8:50 – 9:30 slo
MARTINA URŠIČ petek 8:50 – 9:35 geo
MATEJ GABERŠČEK petek 8:00 – 8:50 kabinet ŠPO
META PREZELJ MANFREDA ponedeljek 11:40 – 12:25 tja – Prezelj
MIRJAM HUMAR sreda 10:00 – 10:45 slo – Humar
NATAŠA JAN FALETIČ torek – NOVO 8:50 – 9:35 kabinet zgo (Gim)
PETRA DRNOVŠČEK ponedeljek 10:00 – 10:45 fiz
PETRA VITEZ COSTANTINI ponedeljek 10:00 – 10:45 rač
SAŠA LEBAN torek 8:00 – 8:45 kabinet ŠPO
ŠPELA PARAVAN ponedeljek 11:40 – 12:25 kabinet ŠPO
TADEJA ZORČ ČARGA ponedeljek 11:40 – 12:25 uč. OPB 6. sk.
TANJA KAVČIČ sreda 10:50 – 11:35 bio
VESNA LIPUŠČEK ponedeljek 8:50 – 9:35 kabinet geo (Gim)

 

RAZREDNA STOPNJA
UČITELJ DAN URA PROSTOR
ANA REJEC ponedeljek 12:30 – 13:15 kabinet
BARBARA ŠTULC ponedeljek 11:40 – 12:25 uč. OPB 6. sk.
BOGDANA ŠVAB sreda 8:00 – 8:45 PŠ Volče
BOJANA PITAMIC ROJC sreda 8:50 – 9:35 PŠ Kamno
DARJA BAJT ponedeljek 8:50 – 9:35 4. a
DAŠA FURLAN ponedeljek 11:40 – 12:25 kabinet Furlan
JANA IPAVEC torek 8:50 – 9:35 5. a
JOŽICA DROLE torek 9:00 – 9:45 PŠ Volče
KRISTINA KRAGELJ sreda 11:40 – 12:25 zbornica PŠ Volče
MELITA DROL ponedeljek 10:50 – 11:35 kabinet
MOJCA TORKAR PAHOR četrtek 9:15 – 10:00 kabinet
PETER SIMČIČ četrtek 10.00 – 10:45 5. b
PETRA SKOMINA torek 10:50 – 11:35 kabinet
PETRA ŠAVLI, TANJA ŠUŠTERŠIČ ponedeljek 11:40 – 12:25 kabinet
POLONCA TORKAR LEBAN ponedeljek 10:00 – 10:45 kabinet
RENATA ŠAVLI sreda 8:50 – 9:30 4. b
ŠPELA BOROVNIČAR sreda 8:00 – 8:45 PŠ Kamno
TANJA KLOBUČAR MAVRI ponedeljek 10:50 – 11:35 5. c
TATJANA LEBAN, ENISA BIZJAK torek 10:00 – 10:45 1. c
TJAŠA KANALEC torek 12:30 – 13:15 kabinet DSP
TJAŠA SOVDAT torek 8:00 – 8:45 kabinet
VANJA KRAPEŽ, BARBARA KOVAČIČ petek 11:40 – 12:25 1. a
VERA KLINKON ponedeljek 12:30 – 13:15 kabinet
VIDA REJEC torek 10.00 – 10:45 kabinet
ZALKA URŠIČ ponedeljek 14:55 – 15:40 kabinet
ZORKA LUŽNIK četrtek 9:00 – 9:45 PŠ Volče