Planinski krožek 1. razred Tolmin

ČLANARINA ZA NOVE ČLANE

Vsak planinec je tudi član Planinskega društva Tolmin, ki nudi svojim članom določene ugodnosti: planinski dnevnik, vodnike na naših izletih, brezplačno prejemanje društvenega glasila Krpelj, plezanje v Gorniškem centru, enkratno brezplačno prenočevanje v koči na planini Razor… najpomembnejše pa je zavarovanje planinca.

Izletov se lahko udeležijo le planinci, ki imajo poravnano članarino za tekoče koledarsko leto, torej 2019. Novi člani poravnajo znižano članarino (3 evre), ki velja do novega leta. To lahko storijo kar na izletu samem.

IZLET MLADIH PLANINCEV PRVIH RAZREDOV

Toplo jesensko vreme kar vabi v naravo. Izkoristili ga bomo tudi planinci 1. razreda.

SMER POHODA: ŠOLA  –  ZATOLMIN –  PODOREHOVA KMETIJA  –  DOLJE -TOLMIN

ZBOR: V ČETRTEK, 3.10. 2019 OB 13.30 URI PRED ŠOLO.

POVRATEK:  3.10.2019  OB 17.30 URI V PARK ZA CERKVIJO.

HRANA: IZ NAHRBTNIKA (SOK ALI ČAJ, SENDVIČ,  JABOLKO)

OBVEZNA OPREMA: PRIMERNA OBUTEV, PODLOGA ZA SEDENJE, planinski dnevnik

Prosim, da otrok odda prijavnico razredničarki do srede, 2.10.2019 zjutraj. Obenem vas obveščam, da na izlet lahko prijavite otroka tudi preko spleta: Učenci –> dejavnosti –> Krožki–>Planinski krožek  1. razred Tolmin. Pod razpisom izleta k Podorehovi kmetiji je možna elektronska prijava na izlet.

Lep planinski pozdrav!

Tolmin, 27.9.2019

VODJA IZLETA: DARJA BAJT                                         RAVNATELJ: VLADIMIR MAVRI

ELEKTRONSKA PRIJAVA