Tel: 05 380 12 00 os.tolmin@guest.arnes.si

Planinski krožek

V šolskem letu 2018/2019 bomo s planinskim krožkom nadaljevali. Izleti bodo potekali ob sobotah, razen dveh dejavnosti  in enega izleta, ki bodo med tednom v popoldanskih urah. Program posameznega izleta bodo učenci prejeli pred vsakim izletom. Vsi mladi planinci bodo nadaljevali z beleženjem izletov v dnevnik MLADI PLANINEC.

Mentorice smo v letošnjem letu predvidele avtobusne izlete na Slemenovo špico, Matajur, Ratitovec in Sabotin. Ostale aktivnosti bomo izvedli v Tolminu in bližnji okolici.

PLANINCI!

Približuje se konec leta in zunaj je vedno bolj mraz. Zaradi vremena novembrskega izleta na Matajur nismo izvedli, v decembru pa se bomo dobili kar v šoli. Od starega leta se bomo poslovili s pravljico o Ajdovski deklici in obudili spomine na planinski tabor na Razor planini.

Naše srečanje bo potekalo v četrtek, 13.12.2018 od 14.00 do 14.45 v učilnici 4.a. razreda (učiteljica Darja Bajt). S seboj prinesite planinske dnevnike in veliko dobre volje.

Lep pozdrav!