Planinski krožek

V šolskem letu 2018/2019 bomo s planinskim krožkom nadaljevali. Izleti bodo potekali ob sobotah, razen dveh dejavnosti  in enega izleta, ki bodo med tednom v popoldanskih urah. Program posameznega izleta bodo učenci prejeli pred vsakim izletom. Vsi mladi planinci bodo nadaljevali z beleženjem izletov v dnevnik MLADI PLANINEC.

Mentorice smo v letošnjem letu predvidele avtobusne izlete na Slemenovo špico, Matajur, Ratitovec in Sabotin. Ostale aktivnosti bomo izvedli v Tolminu in bližnji okolici.

IZLET NA RATITOVEC (1678 m)

ZBOR: v soboto, 18. 5. 2019 ob 7.00 na avtobusni postaji Tolmin

POVRATEK: v soboto, 18. 5. 2019 ob 16.00 na avtobusno postajo Tolmin

OPIS POTI:  prevoz z avtobusom: Tolmin – Prtovč – Tolmin

pohod: Prtovč – Ratitovec – Prtovč  Hoje bo približno 4 ure.

HRANA: iz nahrbtnika (2 sendviča, jabolko, dovolj tekočine)

OBVEZNA OPREMA: Oprema naj bo primerna letnemu času (primerna obutev – dober podplat, udobna in topla oblačila, vetrovka, kapa, rokavice); dežnik, podloga za sedenje na tleh ter planinski dnevnik.

CENA: Stroški prevoza: cca 8 – 9 €

Otroci naj izpolnjeno prijavnico prinesejo do SREDE,  15. 5. 2019  do 10.00 ure svoji razredničarki oz. razredniku ali pa jih prijavite na spletni strani.  V primeru odjave prosim, da to sporočite v tajništvo šole ali na spletni strani do petka do 13h. (tel. št.: 3801 200).

V primeru slabega vremena izlet ODPADE.

Lep planinski pozdrav!

Vodja izleta: Darja Bajt , mentorica