Tel: 05 380 12 00 os.tolmin@guest.arnes.si

Planinski krožek

V šolskem letu 2018/2019 bomo s planinskim krožkom nadaljevali. Izleti bodo potekali ob sobotah, razen dveh dejavnosti  in enega izleta, ki bodo med tednom v popoldanskih urah. Program posameznega izleta bodo učenci prejeli pred vsakim izletom. Vsi mladi planinci bodo nadaljevali z beleženjem izletov v dnevnik MLADI PLANINEC.

Mentorice smo v letošnjem letu predvidele avtobusne izlete na Slemenovo špico, Matajur, Ratitovec in Sabotin. Ostale aktivnosti bomo izvedli v Tolminu in bližnji okolici.

POHOD NA SLEMENOVO ŠPICO (1911m)
(mladi planinci 3. – 5. razred,)

ZBOR: v soboto, 13.10. 2018 ob 7.30 na avtobusni postaji Tolmin

POVRATEK: v soboto, 13.10. 2018 16.30 na avtobusno postajo Tolmin

OPIS POTI:  prevoz z avtobusom: Tolmin –Vršič– Tolmin

pohod: Vršič-Vratca-Slemenova špica-Vršič  Hoje bo približno 4 ure.

HRANA: iz nahrbtnika (2 sendviča, jabolko, dovolj tekočine)

OBVEZNA OPREMA: Oprema naj bo primerna letnemu času (primerna obutev – dober podplat, udobna in topla oblačila, vetrovka, kapa, rokavice); dežnik, podloga za sedenje na tleh ter planinski dnevnik.

POSEBNO SPOROČILO: Stroške prevoza za 1. letošnji izlet krije PD Tolmin.

Otroci naj izpolnjeno prijavnico prinesejo do SREDE, 10.10. 2018 svoji razredničarki oz. razredniku ali pa jih prijavite na spletni strani.  V primeru odjave prosim, da to sporočite v tajništvo šole ali na spletni strani do petka do 13h. (tel. št.: 3801 200).

V primeru slabega vremena izlet ODPADE.

Lep planinski pozdrav!

PRIJAVA/ODJAVA NA POHOD NA SLEMENOVO ŠPICO