Planinski krožek

ČLANARINA ZA NOVE ČLANE

Vsak planinec je tudi član Planinskega društva Tolmin, ki nudi svojim članom določene ugodnosti: planinski dnevnik, vodnike na naših izletih, brezplačno prejemanje društvenega glasila Krpelj, plezanje v Gorniškem centru, enkratno brezplačno prenočevanje v koči na planini Razor… najpomembnejše pa je zavarovanje planinca.

Izletov se lahko udeležijo le planinci, ki imajo poravnano članarino za tekoče koledarsko leto, torej 2019. Novi člani poravnajo znižano članarino (3 evre), ki velja do novega leta. To lahko storijo kar na izletu samem.

VABILO NA orientacijski pohod na Mengore

ZBOR: sobota, 23.11.2019,  ob 9.00 na Pelancah (Starši pripeljete svoje otroke)

ZAKLJUČEK: sobota, 23.11.2019,  ob 12.00 na Pelancah (Starši odpeljete  svoje otroke)

OPIS DEJAVNOSTI: Orientacist Iztok Rojc nam bo predstavil, kako se orientiramo v naravi. To bomo tudi praktično preizkusili.

OPREMA: Planinska obleka in obutev , malica, pijača, planinski dnevnik, kompas (če ga kdo ima).

Prijave sprejemamo pisno ali na spletni strani šole do četrtka, 21.11.2019, do 10.00 ure. Na spletni strani lahko starši otroke tudi odjavite.

Tolmin, 19.11.2019

Vodja izleta: Darja Bajt, mentorica                                     Ravnatelj: Vladimir Mavri

SPLETNI OBRAZEC