Planinski krožek na šoli deluje že vrsto let. Družimo se na izletih, planinskih taborih, srečanjih na plezalni steni, spoznavamo osnove orientacije in včasih se podamo tudi v kakšno jamo. Izleti potekajo večinoma ob sobotah, ostale aktivnosti pa tudi med tednom popoldne. Svoje vtise mladi planinci zapišejo v dnevnik. Tisti, ki se udeležijo največ izletov, lahko osvojijo bronasti, srebrni ali zlati znak MLADI PLANINEC.

PROGRAM IZLETOV V ŠOLSKEM LETU 2020/2021:

1. SENICA (2.r) in Blegoš (3.-5. razred) (sept)
  2. LAJNAR IN MOŽIC (okt)
  3. ORIENTACIJSKI POHOD (nov)
  4. PREDNOVOLETNO SREČANJE (dec)
  5. PLEZANJE V GORNIŠKEM UČNEM CENTRU (feb)
  6. SOŠKA POT (mar)
  7. ČRVOV VRH (apr)
  8. PLEZANJE V NARAVNI STENI (maj)

Program bomo prilagajali glede na trenutno situacijo ter priporočila NIJZ in MIZŠ.

O planinskih aktivnostih vas bomo obveščali po elektronski pošti ali s fizičnim obvestilom. Na šolski spletni strani bodo objavljena obvestila in prijave. Člani krožka so tudi člani PD Tolmin, zato je potrebno poravnati članarino.

Vse učence, ki radi hodijo v naravo, vabim, da se nam pridružijo. Podpisano prijavnico oddajte razredničarki do četrtka,10.9.2020.

Tolmin,  4.9.2020

Mentorice planinskega krožka                                                      Ravnatelj: Vladimir Mavri

…………………………………………….odreži  …………………………………………………

PRIJAVNICA

Učenca/ko  _______________________ iz _____  razreda vpisujem na planinski krožek.

Obvestila želim prejemati po elektronski pošti na naslov  _________________________

Tolmin, _____________                                                              Podpis staršev: _______________