Spoštovani starši!

Ob začetku šolskega leta ste dobili varnostno kodo za dostop do osebnih podatkov za vašega otroka pri eAsistentu. S to kodo ste si verificirali GDPR račun in kontaktne podatke. Odprt imate brezplačni osnovni paket eAsistenta za starše, kjer lahko skupaj s svojim otrokom označite tudi neobvezne izbirne predmete (NIP) za naslednje šolsko leto.

Učenci so anketo za izbiro NIP že dobili. Vemo, da ste nekateri prijavo v zadnjem tednu pouka tudi že oddali razredniku, a trenutno ne moremo do njih, zato vas prosimo, da nam izbiro ponovno sporočite.

Kako izberete predmet

Ko odprete zavihek eAsistenta za starše, kliknite na ikono PREGLED. Nato kliknite na ikono NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI. Zdaj lahko izberite predmet. Vsak učenec lahko izbere največ 2 uri tedensko.

Če imate s tem težave, mi lahko to sporočite oz. mi svojo izbiro za NIP pošljete na renata.perincic@guest.arnes.si.

Prosim vas, da NIP izberete do 10.4.2020.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav.

Objavila: Renata Perinčič,