Spoštovani starši!

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Tolmin in naša šola bosta s skupnimi močmi že petič izvedli humanitarno akcijo DROBTINICA. Akcija bo izvedena ob Svetovnem dnevu hrane v soboto, 19. 10. 2019, pred Mercatorjem na Logu.

Zaželeno je, da učenci v šolo prinesejo kakšen konzerviran domač izdelek, kot je marmelada, med, vložena zelenjava, domači sokovi, domača paradižnikova mezga …

V zameno za prostovoljni prispevek bodo lahko mimoidoči pred Mercatorjem izbirali med naštetimi domačimi izdelki.

Vsa sredstva so namenjena šolskemu skladu, iz katerega bomo lahko pomagali otrokom iz socialno ogroženih družin.

Hvala in lep pozdrav.

Ravnatelj: Vladimir Mavri