Šola na daljavo traja že kar nekaj časa in večina si nas želi čim prej nazaj v učilnice. Naveličani smo Zoomov in gledanja v računalniški zaslon. Ker v letošnjem koledarskem letu ostajamo doma in se ne bomo vrnili v šolo, smo se na šoli odločili, da organiziramo za vse učence dan brez računalnika, tablic, telefonov in televizije.

V petek, 18. 12. 2020, se bomo vrnili v preteklost, v čas, ko ni bilo take tehnologije, kot jo poznamo danes.

Učenci in učenke OŠ Tolmin in njenih podružnic so navodila dobili že danes po elektronski pošti oziroma v spletne učilnice. V naboru dejavnosti s področja zdravja; gibanja, zdrave prehrane, osebne higiene in sprostitve bodo izbrali dejavnosti, ki so jim všeč in jih v petek opravili.

Želimo si, da bi ta dan preživeli kar se da lepo in v zdravem duhu.

Vodstvo šole

Za invalide