Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v mesecu  januarju 2019 ponovili bralni trening. V drugem in tretjem razredu bo potekal od 14. 1. do 11. 2. 2019.

V okviru bralnega projekta spremljamo napredek vsakega otroka. Prvi napredki so že vidni. Zavedamo se, da je naše skupno sodelovanje izredno pomembno predvsem pri motiviranju vašega otroka.

Učenci so že dobili navodila in bralne dnevnike. Doma berete 4 minute glasno in 4 minute tiho, 4 dni v tednu, 4 tedne. Otrok bo ob ponedeljkih za 4 izpolnjena polja dobil pri svoji učiteljici nalepko.

Po zaključku bralnega treninga bomo pri vseh učencih ocenili napredek pri tekočnosti branja.

Če imate kakršno koli vprašanje v zvezi z branjem vašega otroka,  se lahko obrnete na učiteljico ali specialni pedagoginji (tjasa.kanalec@os-tolmin.si, adrijana.skok@os-tolmin.si).

Veliko prijetnih trenutkov ob skupnem branju.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo!

Vodji bralnega projekta:

Mag. Tjaša Kanalec, spec. ped. in

Adrijana Skok, mag. prof. spec. in reh. ped.