Bralna značka , 6. –  9. razred

Draga učenka, dragi učenec!

Tudi letos te vabim, da opravljaš bralno značko.  Za opravljeno bralno značko prebereš pet knjig,  med njimi je lahko tudi pesniška zbirka. Ni važno, kaj bereš, važno je le, da pri branju uživaš.  Ni lepšega, kot prebrati knjigo, ki te navdušuje! Da boš lažje izbiral, si lahko pomagaš s priloženim priporočilnim seznamom. Prvi je namenjen učencem 6.  in 7. razreda, drugi  pa učencem 8. in 9. razreda. Pri izbiri ustrezne knjige ti bova z veseljem pomagali tudi knjižničarki.

Bralna značka za vse razrede razen za 6. b bo potekala v šolski knjižnici pred in po pouku, za obisk se lahko najaviš po tedenskem razporedu, ki visi pred knjižnico.

Ker bi radi, da bi se glas o dobrih knjigah širil med nami, smo v knjižnici razobesili plakat, v katerega bi vi vpisovali knjige, ki jih priporočate svojim vrstnikom.  Ti podatki nam bodo vsem zelo dragoceni, zato te prosimo za sodelovanje.

Želim ti veliko dobrih knjig in te pričakujem v knjižnici!

Zaradi preprečevanja širjenja okužbe s koronavirusom  je lahko hkrati v šolski knjižnici 5 učencev .

 

Alenka Kragelj, šolska knjižničarka

6. IN 7. RAZRED

8. IN 9. RAZRED

Za invalide